NYNÍ NÁS NAJDETE NA ADRESE PODĚBRADOVA 106 V BRNĚ A STALI JSME SE SOUČÁSTÍ FIRMY IRIDIUM.

Back To Top

Zveme Vás na Mezinárodní veletrh nábytku a interiérového designu! Bude zde k vidění balanční sezení ERCOLINO a klekačka ROKKO.

Brno Výstaviště 26. – 29. 4. 2017. Pavilón F – stánek 002.

Celá expozice bude zaměřena na možnost vyzkoušet si sezení na balančních stoličkách ERCOLINO a balanční klekačce ROKKO.

Pozvánka MAYER CZ na MOBITEX 2017

Systém balančního alternativního sezení pro uzdravení Vašich zad

Výkyvné balanční stoličky NEST NATURE jsou novinka na českém a slovenském trhu od roku 2016.

Český výrobce MAYER CZ představí  systém balančního sezení pro zdravé sezení a pro milovníky přírody. Jedná se o alternativní krátkodobá sezení během dne s neobvykle pozitivním účinkem na Vaše záda.  Originální výrobky z dílny MAYER určené pro dynamické sezení  nejen při práci u stolové desky. Proti nepřirozenému zakřivení zad. Intuitivně zdravější sezení. Pouze z přírodních recyklovatelných materiálů.

Program NEST-NATURE je v podstatě emoční „návrat“ k bezpečí a teplu, které jsou blízké vlastnímu domovu. Jde o určitý návrat k přírodě jako součást moderního aktivního životního stylu.

Sortiment zahrnuje jednak různě vysoké i nastavitelné balanční stoličky a také revoluční balanční klekačku spojující přednosti tohoto způsobu sezení s balančním efektem.  Cílem prezentace je nabídnou možnost vyzkoušet si toto dynamické sezení a osobně tak pocítit jeho přednosti.

Na stánku budou k vidění i různá čalounění opěrných ploch, také z čisté střižní vlny s výplní z kokosových vláken. Korpusy jsou vyrobeny z kvalitní ohýbané bukové překližky s povrchem buk nebo dub. Povrchová úprava dřeva jen přírodní rostlinný olej.

Naše společnost RADA NÁBYTEK s.r.o. + také naši zákazníci jsme s tímto sezením velmi spokojeni, máme je vystavané k vyzkoušení a prodeji na naší prodejně v Brně Králově Poli, můžeme je jen doporučit.

Ercolino s čalouněním 3D - řada

1100 96, 32 042 - image 02