NYNÍ NÁS NAJDETE NA ADRESE PODĚBRADOVA 106 V BRNĚ A STALI JSME SE SOUČÁSTÍ FIRMY IRIDIUM.

Back To Top
showroom/prodejna
PO - PÁ 8:00 – 17:00
NOVĚ NA PODĚBRADOVA 106, BRNO.

O nás

Obchodní společnost RADA NÁBYTEK se sídlem v Brně, zabývající se převážně prodejem kancelářského nábytku a kancelářských židlí, působí na českém trhu již skoro dvacet let. RADA NÁBYTEK poskytuje kompletní služby při tvorbě a realizaci interiérů kancelářských prostor, včetně recepcí, konferenčních místností, domácích pracovišť, kuchyněk, zdravotnických a školních zařízení. Vedle prodeje kancelářského nábytku, kancelářských židlí poskytuje RADA NÁBYTEK kompletní dodávky vybavení kanceláří od grafického návrhu až po odbornou montáž.

Krédem firmy RADA NÁBYTEK je rychlý a precizní servis zákazníkům v rámci jejich potřeb v oblasti kancelářského nábytku a židlí. Jsme připraveni řešit potřeby zákazníka a ihned reagovat na všechny vznesené požadavky na pracovišti zákazníka či v prostorách naší prodejny. Široké cenové spektrum naší nabídky kancelářského nábytku a kancelářských židlí nám umožňuje reagovat na vaše individuální potřeby rychlým a konkrétním zpracováním grafického i cenového návrhu dle potřeby.

Preferujeme kvalitu a klademe velký důraz na zdravotní aspekty kancelářského vybavení, především zdravé sezení na kancelářských židlích.

O NÁS V BODECH:

  • prodáváme kancelářský nábytek české výroby
  • vybavujeme kanceláře, domácí pracovny, recepce, společenské prostory, konferenční a zasedací místnosti, přepážková pracoviště, přednáškové sály, pracovní kuchyňky, archivní prostory, openspace kanceláře, call centra aj.
  • navrhujeme interiéry na míru, zajistíme stolařskou výrobu
  • zpracováváme grafické návrhy 3D vizualizace prostor
  • prodáváme židle a křesla – kancelářské, ergonomické, manažerské, se sítí, konferenční, plastové aj.
  • zajímáme se o zdravé sezení
  • nabízíme rostoucí dětské židle a stoly

Jsme více než běžný prodejce kancelářského nábytku!

Prohlížíte si často nepřebernou nabídku nejrůznějších katalogů s tématikou kancelářského nábytku a ne a ne si vybrat? Navzdory tomu, že jde o obrovské množství výrobků, postrádáte opravdovou praktičnost, unikátnost a moderní řešení na míru? Nabízený kancelářský nábytek je všední a neosobní? Hledáte něco, co by maximálně vyhovovalo všem vašim požadavkům? Oslovte firmu RADA NÁBYTEK – jsme specialisti na kancelářský nábytek a kancelářské židle. Při výběru kancelářského nábytku pro klienta volíme vždy takové řešení, které bychom navrhli sami sobě.

Na naší prodejně máme vystaveno okolo 100 kusů židlí k vyzkoušení + nabízený nábytek k prohlédnutí.

Zajistíme výrobu kancelářského nábytku na zakázku

Zakázková výroba kancelářského nábytku vám umožní sladit veškeré jednotlivé nábytkové komponenty (kancelářské židle, stoly, lavice aj.) tak, že vaše prostory budou vypadat moderně, uceleně a budou účelně řešeny. Vyberte si z bohaté škály materiálů, barev, tvarů a doplňte je o svou nápaditost a fantazii.

Pokud nemáte jasnou představu finálního řešení, pak se poraďte s námi. Sdělte nám své požadavky a my vám zpracujeme konkrétní návrhy řešení kancelářského nábytku.

Upřednostňujete-li kvalitu za rozumnou cenu, rychlost a rozsah nabízeného kancelářského nábytku, židlí, pak se určitě obraťte na naši firmu RADA NÁBYTEK s.r.o.