NYNÍ NÁS NAJDETE NA ADRESE PODĚBRADOVA 106 V BRNĚ A STALI JSME SE SOUČÁSTÍ FIRMY IRIDIUM.

Back To Top

Vybavte si kancelář dle svých představ

Začínáte podnikat a čeká vás zařizování kanceláře? Stěhujete firmu do nových prostor a potřebujete je vybavit funkčním a zároveň dobře vypadajícím, reprezentativním nábytkem? Nebo jen toužíte po změně a uvažujete o modernizaci své firmy? Pak zbystřete, protože brněnská Rada vám může pomoci…

Ukázkové sestavy k vidění přímo na prodejně

Není nadto vidět vše pěkně v reálu. V brněnské prodejně Rady si můžete prohlédnout ukázkové sestavy kancelářského nábytku od různých výrobců. Výhodou sestav je určitá jednota, jednotný styl skříní, pracovních i jednacích stolů, zásuvkových kontejnerů apod. Hodí se do velké firmy sestávající z více kanceláří. Vybírat můžete z kvalitních sestav české výroby. Doplnit je pak můžete ergonomickými a vysoce komfortními židlemi či stylovými kancelářskými pohovkami.

Kancelar vyskove stavitelne stoly motion

Malá, ale účelná

I malá kancelář se dá zařídit reprezentativně a zároveň pohodlně. Pro práci je důležitý dostatek úložných prostor na šanony a nejrůznější dokumenty a samozřejmě pracovní stůl s pohodlnou židlí podporující zdravé sezení. A nemáte-li ve své firmě místo na kuchyň, nezoufejte. Na trhu dnes existuje jedna velmi šikovná vychytávka. Kancelářská kuchyňka, která vypadá jako skříňka. Když ji otevřete, objevíte dřez, miniledničku, místo pro varnou konvici i poličky na nádobí. Dokonalé řešení pro malé prostory.

Praktické doplňky a vychytávky

Kancelářský nábytek ale není všechno. I když na něm to samozřejmě celé stojí. Bez nábytku by nebyla kancelář. Ale v dnešní počítačové době je potřeba myslet i na šikovné pomocníky, jako jsou například výsuvy ke stolům pod klávesnici, paravány opticky rozdělující místnost, věšáky, stojany na deštníky nebo závěsné police.

Kromě šikovné minikuchyňky jsou u nás v Radě k mání elektricky výškově stavitelné stoly Motion. Tyto chytré stoly se vám přizpůsobí – stačí stisknout tlačítko a stůl se nastaví podle aktuální potřeby svého uživatele. Vyzkoušet si s nimi můžete i práci ve stoje.

vyskove nastavitelne stoly

Můj dům, můj hrad

A totéž by se dalo použít i v případě kanceláře. Proto se nebojte při jejím zařizování myslet také na příjemnější záležitosti, jako je pohodlný gauč, doplňky v podobě závěsů, obrazy na stěnách, barevná výmalba atd. V kanceláři trávíme většinu času, proto se tam musíme cítit příjemně. My i naši klienti. Jistá míra útulnosti tedy neuškodí…

Přijďte se podívat do Rady, rádi vám pomůžeme s výběrem a poradíme, co je pro vaši kancelář nejvýhodnější.