NYNÍ NÁS NAJDETE NA ADRESE PODĚBRADOVA 106 V BRNĚ A STALI JSME SE SOUČÁSTÍ FIRMY IRIDIUM.

Back To Top

SOFT a RELAX – pohodlné sezení, nadčasový design

Chcete svou kancelář oživit něčím opravdu exkluzivním? Něčím nápaditým, moderním, barevným? Pak nám dovolte, abychom vám v Radě představili exkluzivní křesílka a sedačky z řady Soft a Relax. Vyznačují se nadčasovým designem, pestrými barvami a neotřelým tvarem. Samozřejmostí jsou kvalitní materiály a 5 let záruka. Originální sezení je z dílny významných designerů a návrhářů, kteří pracují krom jiného také ve službách LD SEATING.

Kdo stojí za řadou Soft a Relax

Firma LD seating z Boskovic letos slaví dvacáté narozeniny a řadí se mezi přední výrobce kancelářského sedacího nábytku ve střední Evropě. V současné době disponuje LD seating vlastním výrobním a logistickým areálem o ploše 10000 m2 a zaměstnává více než sedmdesát pracovníků, kteří se podílí na chodu v oblastech řízení, obchodu, vývoje, výroby a logistiky.


Křesílka
Křesla z řady SOFT a RELAX patří do tzv. měkkého sezení. Jsou čalouněná a k mání hned v několika zajímavých tvarech a barevných provedeních. Je libo kulatá, hranatá, na kolečkách, s područkami i bez nich, kožená, červená, černá či dokonce fialová? Všechny máme, přijďte si vyzkoušet na vlastní kůži, budete nadšeni!

Sedačky
LD seating vyrábí sedačky a dvojkřesla připomínající lavici. Jsou však celočalouněná a vysoce komfortní. V nabídce jsou kolekce DELTA, NEXT a KUBIK. Přijďte se na ně podívat do Rady a zakuste opravdové kancelářské pohodlí.

Praktická vychytávka
Kolekce Congress je určena pro sezení v moderních konferenčních a přednáškových sálech či čekacích prostorech. Křesla jsou praktická, komfortní, celočalouněná a chlubí se sklopným sedákem, který umožňuje jednotlivá křesílka zasunout do sebe, což ušetří spoustu místa. Křesla Congress mohou být vybavena užitečným sklopným psacím stolkem, který uvítáte třeba i na firemní poradě, a osazena šikovnými kolečky nebo kluzáky. V nabídce je červené a černé provedení.

Sezení z dílny LD seating ocení každý, kdo má rád netradiční design, moderní prvky a nadčasové kousky. Křesílka snadno zapadnou i do privátních prostor, svým vzhledem rozhodně nepřipomínají nudný kancelářský nábytek. Pokud stále váháte, ozvěte se, zkušení pracovníci z Rady vám rádi poradí.