NYNÍ NÁS NAJDETE NA ADRESE PODĚBRADOVA 106 V BRNĚ A STALI JSME SE SOUČÁSTÍ FIRMY IRIDIUM.

Back To Top

Síťované židle jsou prodyšné a pohodlné

Kvalitní kancelářský nábytek je prvním bodem na cestě za kvalitně odvedenou prací. Když je pro nás pracovní prostředí příjemným místem, práce jde líp od ruky a nálada na pracovišti je také o poznání lepší. Zvlášť u výběru židlí bychom měli být pečliví. Abychom vydrželi dlouhý pracovní den u počítače, musíme sedět zdravě a pohodlně. Jedním řešením by mohly být tzv. síťované židle. Oceníte je hlavně v létě, ale své využití najdou i v zimě, a to díky pohodlí, které nabízí zádům a tedy i celému tělu. Nechte se inspirovat v Radě…

 

Síťované židle – jaké mají výhody?
Ergonomické židle s opěradlem tvořeným maximálně prodyšnou síťovinou oceníte hlavně v horkých letních dnech nebo při stresových situacích, kdy se nejeden z nás zapotí. Navíc se snadno přizpůsobí tvaru vašich zad. Síťované potahy sedáku pak snižují riziko vzniku nepříjemných hemeroidů.

 
V Radě je rozhodně z čeho vybírat

 
SITNESS 15 je kancelářská židle s integrovanou oporou bederních obratlů a s ergonomicky tvarovaným opěrákem potaženým vzdušnou síťovinou. U opěradla lze nastavit jeho sklon, a to díky permanent-kontakt mechanismu. Židle se vyznačuje speciálním fitness-orto sedákem s patentovaným body-balance-tec kloubem pro dynamické sezení.


MERENS s hlavovou opěrkou tvoří výrazné síťované opěradlo, které je na první pohled pohodlné a přizpůsobivé vašim zádům. Židle v sobě pojí dynamický design, dokonalé zpracování a celou řadu vychytávek podporujících zdravé a pohodlné sezení u počítače. Krom tradiční černé barvy můžete u sedáku zvolit také veselejší modrou či zelenou barvu.


Židle X5 nabízí krom síťovaného opěradla také síťovanou opěrku hlavu, kterou lze libovolně nastavit tak, aby plně odpovídala vašim aktuálním potřebám. Dále se X5 může pochlubit mechanikou synchronní s aretací ve čtyřech pozicích a 3D regulovatelnými a výškově nastavitelnými područkami.


CALYPSO XL je jednodušší síťovaná židle s anatomicky tvarovaným sedákem a synchronním mechanismem se čtyřmi polohami blokace. Opěrák je oboustranně čalouněný samonosnou síťovinou. Židli lze zakoupit také ve variantě s podhlavníkem.


Přijďte se k nám posadit a vybrat si tu nejlepší!