NYNÍ NÁS NAJDETE NA ADRESE PODĚBRADOVA 106 V BRNĚ A STALI JSME SE SOUČÁSTÍ FIRMY IRIDIUM.

Back To Top

Představujeme židle, co mají styl! FORMDESIGN

Česká firma FORM vyrábí již od roku 1991 kvalitní a moderní židle a sedací soupravy. Prvotřídní výrobky FORM se vyznačují především originálním, moderním, minimalistickým i luxusním designem, kvalitním provedením v pestrých i tlumených barvách.

Jak sama firma uvádí, od počátku výroby klade důraz vedle kvality na osobitý design, což dokládá ocenění v prestižní soutěži „Dobrý design“. Charakteristickým rysem většiny FORM výrobků je spojení kovu s masivním dřevem, případně tvarovanou dřevěnou lamelou.

V Radě jsme si jejich designové židle oblíbili. Navíc s velkou radostí podporujeme „zlaté české ručičky“, zvlášť jedná-li se o výjimečně podařený a originální design FORMDESIGN a vysokou kvalitu zpracování.

Posaďte se, prosím
Kancelářské židle značky FORM se vyznačují chytrou kombinací zdravého a pohodlného sezení. Jsou dokonale ergonomické, přizpůsobí se každé postavě, mají moderní a neotřelý design, jsou zpracovány do posledního detailu a na jejich výrobu byly použity nejlepší materiály. Navíc se nabízejí v pestré škále barev, což ocení především ti, co rádi ladí prostory interiéru do jednoho odstínu. Kromě kancelářských židlí můžete zakoupit také ty konferenční, jídelní, stohovatelné, barové nebo křesílka a polokřesla. Vše samozřejmě v netradičním designu a veselých barvách. Židle FORM najdete ve spoustě významných českých i zahraničních firem.

FORM design zidle

Vlajková loď SONA
Model SONA je vlajkovou lodí pracovních židlí FORM. Ergonomická židle zajistí dynamické a zdravé sezení. Kvalitní materiály a funkční vlastnosti ji pasovaly mezi židle vhodné i do náročného čtyřiadvacetihodinového provozu. Výhodou židle SONA je možnost libovolného nastavení hloubky, výšky a náklonu sedáku a opěráku. Synchronní mechanika „dynamic“ navíc zajišťuje kontinuální přítlak zádového opěradla, včetně možnosti individuálního nastavení přítlakové síly doplněné o možnost profilování opěradla v bederní části pomocí pneumaticko-mechanické bederní podpěrky.

formdesign židle sona
Zaujala vás česká firma FORM a její dokonalé židle? Pak se stavte v Radě a my vám je osobně představíme a ukážeme jejich přednosti. Těšíme se na vaši návštěvu.