NYNÍ NÁS NAJDETE NA ADRESE PODĚBRADOVA 106 V BRNĚ A STALI JSME SE SOUČÁSTÍ FIRMY IRIDIUM.

Back To Top

Pojízdný nosič PC (vozík na PC věž)

Dobřejte svému počítači šikovný nosič, mobilní „vozík“ na kolečkách nebo závěsný otočný systém uchycený pod stolovou pracovní deskou… Česká firma HOBIS stojí za kvalitním kancelářským nábytkem, který seženete i u nás v Radě.

V nabídce je vše od židlí a stolů přes skříňové sestavy, moduly recepcí až po kuchyně s dřezem a spotřebiči. Vše provedeno v nadčasovém a atraktivním designu, kvalitním, praktickém a variabilním provedení. Mimoto je nábytek HOBIS opatřen certifikátem Ekologický šetrný výrobek, což je při dnešním stavu životního prostředí jistě chvályhodné.

I na maličkostech záleží

HOBIS myslí i na detaily. V jeho nabídce najdete nejrůznější vychytávky a praktické doplňky. Jedním takovým je i pojízdní nosič pro počítač s názvem PC MOBIL, který umožňuje snadnou manipulaci při úklidu vaší kanceláře nebo při opravách a rekonstrukcích. Vybírat můžete ze dvou barevných variant – černé a šedé.

PC MOBIL:

Nosic PC, PC MOBIL HOBIS

Netradiční, ale vysoce praktické

PC HOLDER je univerzální držák počítače, tzv. závěsný nosič, který se umisťuje pod desku psacího stolu. Nepřekáží tedy při úklidu a nezabírá místo na podlaze. Je vhodný pro všechny typy stolů, které nemají pod deskou stolu žádnou vzpěru. Vyrábí se ve stejných barvách jako výše zmíněný pojízdný nosič, tedy v černé a šedé. Součástí nosiče je otočný čtverec, díky němuž se dá počítač snadno otáčet. Navíc i lehce zpřístupní zapojené kabely. PC HOLDER váží 6 kg, celková výška je 37 cm a hloubka 12 cm.

PC HOLDER:

Zavesny drzak PC, PC HOLDER HOBIS

Zajímají vás i další produkty z dílny HOBIS? Pak se přijďte podívat do Rady, kde vám je rádi představíme.

Tyto produkty a jejich ceni naleznete na našich webovkách v sekci KANCELÁŘSKÝ NÁBYTEK – DOPLŇKY.