NYNÍ NÁS NAJDETE NA ADRESE PODĚBRADOVA 106 V BRNĚ A STALI JSME SE SOUČÁSTÍ FIRMY IRIDIUM.

Back To Top

Nová kancelář? Navrhneme, poradíme, uděláme…

Plánujete novou kancelář? Rekonstruujete tu stávající a chcete ji oživit a vylepšit? Potřebujete šikovně „rozkouskovat“ prostorný open space? Neberte to na lehkou váhu, kancelář je pro zaměstnance často druhým domovem. A také vizitkou firmy, místem, kam chodí obchodní partneři i klienti. Proto bychom zařizování kanceláře měli věnovat dostatečný čas i peníze a nebrat to na lehkou váhu.

Kancelář nezařizujeme každý rok. A chytře řešený kancelářský prostor, v němž se pracovníci cítí příjemně, je k nezaplacení. Protože spokojený zaměstnanec rovná se dobré výsledky…

3D návrh je užitečný
Už jste o něm určitě slyšeli. Šikovný počítačový program, díky kterému uvidíte, jak bude v reálu vypadat nová kancelář, ložnice či kuchyň. Můžete si tak dopředu promyslet, jestli vám vybraný nábytek a jeho uspořádání bude vyhovovat. 3D vizualizace totiž usnadňují představu o tom, jak bude vypadat konkrétní interiér/exteriér po rekonstrukci či jiných úpravách. Umožňují převést nákres na papíře do jasnější, trojrozměrné podoby. Díky 3D návrhům tak nekupujete zajíce v pytli a můžete si dovolit trochu experimentovat. Třeba s barvami a stylem.

UKÁZKY NAŠICH 3D NÁVRHŮ:

3D návrh kancelar pro 23D návrh kancelar pro 1

Další ukázky naleznete ZDE: NÁVRHY KANCELÁŘÍ

Ale v Radě nekončíme jen u 3D vizualizací. Ty nejsou vším. Důležité je i poradenství zkušených pracovníků, kteří dodají k návrhům praktické rady a zákazníkům poradí, co je pro ně nejlepší a nejpraktičtější. Tak se u nás stavte a my už zapracujeme na kanceláři vašich snů…