NYNÍ NÁS NAJDETE NA ADRESE PODĚBRADOVA 106 V BRNĚ A STALI JSME SE SOUČÁSTÍ FIRMY IRIDIUM.

Back To Top

Manažerský nábytek z české produkce

Hledáte do své kanceláře kvalitní a reprezentativní nábytek? Preferujete pověstné „zlaté české ručičky“? Pak dovolte, abychom vám v Radě představili kancelářský nábytek z dílny firem EXNER a VASA.

EXNER

V roce 1914 otevřel Václav Exner v Kutné Hoře truhlářství, které se později změnilo na firmu specializující se na výrobu ložnic a obývacích pokojů. Posledních 20 let produkuje firma EXNER vysoce kvalitní kancelářský nábytek, který se vyznačuje neotřelým a nadčasovým designem. O tom svědčí také mnohá ocenění z nejrůznějších veletrhů. Nábytek je vhodný jak do běžných kanceláří, tak i do reprezentativních prostor velkých firem či kanceláří vysokých manažerů.

 
Manažerský nábytek EXPO+

EXPO+ je řada kancelářského nábytku určená především pro vyšší a nejvyšší management, který potřebuje působit náležitě reprezentativně. V této řadě najdete dokonalé kousky podtrhující dojem prestižního pracoviště – dokonale propracované pracovní stoly (a k nim pojízdné kontejnery) a luxusní kožená kancelářská křesla. Samozřejmostí je použití kvalitních a moderních materiálů pro vyjádření osobitého vzhledu vaší kanceláře. Aby byl celkový vzhled vaší firmy jednotný, nabízí firma Exner k řadě EXPO+ také nábytek pro recepci a další kanceláře. Jedná se o vzdušnější a útlejší verzi, ovšem zachovává si osobitý vzhled a umožňuje vytvořit firemní interiéry ve stejném stylu od vstupní zóny až do nejvyšších pater vašeho podniku.


VASA

Společnost vyrábí od roku 1993 kvalitní kancelářský nábytek a jiné zařízení veřejných prostor. Ve svém portfoliu má i nábytek pro domovy seniorů, vestavěné skříně či kuchyňské linky do vašich domovů. Firma je navíc jedinou na českém trhu, která vlastní technologii lití polyuretanu na nábytek. Nabízí několik stolových řad v zajímavém designovém provedení, reprezentativní manažerský nábytek, kancelářské skříně, recepce, kuchyňky a nejrůznější doplňky.

Manažerský nábytek

Vasa nabízí zbrusu nové kancelářské sestavy LEVEL, ROYAL a SQUARE, které jsou mohutnější, elegantní a zároveň maximálně funkční. Jsou určeny ředitelům a manažerům.

 

ROYAL

Jak už název této řady napovídá (royal = královský), jedná se o nábytek pro vyšší a nejvyšší management. Vyznačuje se mohutností celého nábytkového systému, k čemuž přispívají zesílené pracovní desky stolů a horních desek skříňových sestav. Díky kvalitnímu a silnějšímu materiálu jsou stolové sestavy, působící mohutným a reprezentativním dojmem, velice stabilní. Zajímavým prvkem je odsazení kontejnerů a přístavných skříněk od desky stolu i od podlahy pomocí vloženého rámu v odstínu nástavby.

 
Přijďte se dozvědět více do Rady, rádi vám všechny produkty firem Vasa a Exner ukážeme a poradíme, co je pro vás nejlepší.