NYNÍ NÁS NAJDETE NA ADRESE PODĚBRADOVA 106 V BRNĚ A STALI JSME SE SOUČÁSTÍ FIRMY IRIDIUM.

Back To Top

Kvalitní židle je základ aneb Pro děti to nejlepší

Chystá se váš potomek po prázdninách zasednout do školních lavic? Odrostl dětské židličce? Hledáte kvalitní a rostoucí židli do dětského pokoje? Pak čtěte dále, protože vám přinášíme hned několik variant židlí k psacímu stolu, které mohou být součástí pokoje třeba celou školní docházku. A nezapomeňte – správné sezení = zdravé sezení aneb Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš. V tomhle případě se postaráte o to, aby vaše děti v dospělosti netrpěly například bolestí zad vzniklou v důsledku špatného sezení.

Židle PROWORK

Židle z řady THERAPIA z dílny firmy PROWORK se vyznačují unikátně tvarovaným sedákem a opěrou. Jsou jasnou volbou, hledáte-li pro svého potomka ergonomickou židli, která ho naučí správně sedět. Židle THERAPIA mají čtyři speciální biozóny, které příznivě působí na krevní a lymfatický oběh, mají pozitivní vliv na vnitřní orgány a polohu těla. Samozřejmostí jsou područky pro pohodlnější sezení. Revolučním systémem udržují židle THERAPIA tělo svého majitele ve správné pozici a učí je tak správnému a zdravému sezení. Vaše dítě se nebude potýkat s bolestmi zad a jinými nepříjemnostmi spojenými s nevhodnou židlí nebo nesprávným sezením. Výhodou židlí THERAPIA je také několik možností nastavení sedadla podle velikosti. Židle tak s dětmi roste a vy nemusíte kupovat každý rok novou. K čemuž přispívá i pětiletá záruka. Pro děti navíc můžete vybírat z celé řady materiálů a barevných provedení a samotná židle má neotřelý a hravý design.

 

Židle TOPSTAR

Židle od německé firmy TOPSTAR, jednoho z největších výrobců v Evropě, jsou vyráběny v mnoha různých vzorech a pestrých barvách. Jsou pohodlné a jejich cena se pohybuje ve velice příznivých relacích. Za příplatek si pak můžete dokoupit pevné područky nebo kolečka na tvrdou podlahu. Židle z řady HIGH S´COOL nabízí komfortně tvarovaný sedák s oblými hranami, vysokoý čalouněný opěrák s výškově nastavitelnou bederní opěrkou a pružinovým efektem. Samozřejmostí je možnost nastavit si opěrák do výšky a hloubky. Židle jsou ideální do studentských pokojů a dětem školou povinným.

Vybíráte-li židli pro menší děti, která bude zároveň pěkným doplňkem dětského pokoje, pak doporučujeme židli POWER ERGOKID, vyráběnou pro děti od 4 let a s nosností do 50 kg. Kluci budou nadšení z motivu Cars a holky zase z roztomilého květinového vzoru. Obrázkové potahy jsou ze 100% bavlny a výplň čalounění tvoří molitan. Díky pístu jsou tyto dětské židle výškově nastavitelné a také pevný opěrák nabízí libovolné přizpůsobení výšky i hloubky.

Specialitou firmy TOPSTAR je mezi dětským a studentským sezením SITNESS KID 20. Jedná se o unikátní židli s balancující sedací plochou vyrobenou podle originálního patentu. Vypadá jako takový malý fitness „bobek“ nebo barová židlička, ve skutečnosti je to však propracovaná židle s vertikálním kmitavým efektem sedáku, který je tlumený plynovým pístem umožňujícím nastavení výšky sedáku. Další částí je podlahový talíř z leštěného kovu a pneumatika, jejímž cílem je příjemné a pohodlné balancování, a to díky možnosti nahuštění dle hmotnosti sedícího.

 

Dynamické židle SWOPPSTER

Tato netradičně vyhlížející židle je určená pro děti od 4 do 12 let, do výšky max. 165 cm a s váhou do 50 kg. Slibuje aktivní dynamické sezení a maximálně se přizpůsobí pohybu těla sedícího. SWOPPSTER doslova následuje pohyb dětské pánve ve všech třech osách, což udrží záda v přímé a zdravé poloze. Je to jediná židle na světe, která nejen umožňuje, ale také povzbuzuje a podporuje pohyb ve třec osách, nahoru i dolů. Právě vertikální pohyb (tj. nahoru a dolů) je nezbytný pro naše tělo, protože potřebuje neustálou změnu mezi zatížením a odlehčením. Do dětských pokojů můžete vybírat z několika pestrých barev sedáku, s kterou bude ladit i pružina na černé podnoži, což vytváří nápaditý a hravý design. SWOPPSTER není jen pohodlným „sedátkem“, ale i jedinečnou ozdobou každého pokojíčku.

 

Zaujaly vás informace o možnostech dětského sezení? Máte otázky? Chcete si židle sami vyzkoušet? Pak neváhejte a navštivte brněnskou Radu. Čekají tam na vás zkušení a usměvaví profíci, kteří vám ochotně poradí a doporučí tu nejlepší variantu pro vaše ratolesti.