NYNÍ NÁS NAJDETE NA ADRESE PODĚBRADOVA 106 V BRNĚ A STALI JSME SE SOUČÁSTÍ FIRMY IRIDIUM.

Back To Top

Kancelářské židle českého výrobce LD SEATING

Máte rádi českou kvalitu? Sháníte pohodlnou, praktickou a zároveň dobře vypadající kancelářskou židli? Pak pro vás máme skvělé řešení. Dejte sbohem bolavým zádům a nesoustředění, které způsobuje nezdravé sezení. Pořiďte si židli z dílny LD seating a seďte v práci zdravě.

Zlaté české ručičky
Firma LD seating z Boskovic letos slaví jednadvacáté narozeniny a řadí se mezi přední výrobce kancelářského sedacího nábytku ve střední Evropě. V současné době disponuje LD seating vlastním výrobním a logistickým areálem o ploše 10.000 m2 a zaměstnává více než sedmdesát pracovníků, kteří se podílí na chodu v oblastech řízení, obchodu, vývoje, výroby a logistiky.

 
Bohatá nabídka židlí
V nabídce LD seating najdete pestrou škálu kancelářských židlí různého provedení i barev. Záleží na vašich potřebách a finančních možnostech. Židle se dají rozdělit do dvou skupin. Jednou je manažerské a reprezentativní sezení (LD PRESTIGE), tou druhou pak kancelářské otočné židle (LD START). K nim pak můžete volit ve stejném designu také židle konferenční, a to stohovatelné i jednací.

 
ACTIVE

Představujeme vysoce kvalitní kancelářskou židli určenou pro všechny, kteří tráví většinu času v práci u počítače. Řada Active se vyznačuje ergonomicky tvarovaným vysokým opěradlem, nastavitelnou opěrkou hlavy a hloubkou sedáku a synchronní mechanikou s nastavením rozsahu pohybu. Na téhle židli se nedá sedět nezdravě!

 
FLY

Kancelářské křeslo Fly ocení všichni, kteří hledají něco mezi ergonomickou židlí a pohodlným křesílkem. Fly je celočalouněné křeslo s vysokým opěrákem a houpací mechanikou. Od jiných křesel se liší polštářovým čalouněním, které doslova vyzývá k sednutí. Tento skvost líbivého designu je nabízen i v luxusním koženém provedení.

 
THEO@

Theo@ je nejoblíbenějším typem kancelářských židlí, a to nejen díky příznivé ceně. Má vysoký opěrák čalouněný samonosnou síťovinou, integrovanou bederní opěrku, synchronní mechaniku a nastavitelné područky. Potah sedáku je vždy černý, ale síťovinu na opěradle můžete vybírat hned z několika barev.

 
Židle značky LD seating ocení každý, kdo má rád netradiční design, moderní prvky a nadčasové kousky. Snadno zapadnou i do privátních prostor, jako je třeba vaše domácí pracovna, protože svým vzhledem rozhodně nepřipomínají nudný kancelářský nábytek. Pokud stále váháte, stavte se v Radě a my vám rádi poradíme.