NYNÍ NÁS NAJDETE NA ADRESE PODĚBRADOVA 106 V BRNĚ A STALI JSME SE SOUČÁSTÍ FIRMY IRIDIUM.

Back To Top

Kancelářské stoly české výroby

Firma HOBIS vyrábí nejen kancelářské stoly, ale také židle, skříňové sestavy, moduly recepcí či kuchyňky s dřezem a spotřebiči. Vše provedeno v nadčasovém a atraktivním designu, kvalitním, praktickém a variabilním provedení. Mimoto je nábytek HOBIS opatřen certifikátem Ekologický šetrný výrobek, což je při dnešním stavu životního prostředí jistě chvályhodné.

Stoly Hobis se představují

HOBIS nabízí hned několik řad kancelářských stolů, které splňují různé představy a možnosti zákazníků. Jsou to řady: Gate, Proxy, Cross, Flex a Motion. Vyrábí se stoly pracovní rovné, tvarové, přídavné i jednací. Ke všem navíc i šikovné doplňky. V Radě s vámi rádi probereme všechny možnosti a pomůžeme vám tak vybrat pro vás to nejvhodnější.

 

GATE

Pracovni stoly GATE
Stoly Gate se vyznačují nadčasovým designem a výškově stavitelnou rektifikací, která dokáže v případě nerovnosti podlahy dorovnat stůl až o 1,5 cm, takže pracovní plocha nebude nikdy křivá. Jednoduchý spojovací systém dokáže zkombinovat až 106 prvků a dvoumilimetrová ABS hrana ochrání desku stolu před poškozením. Praktičnost pak dotváří kabelové příchytky zabezpečující skryté vedení kabeláže.

 
PROXY

Pracovni stoly PROXY
Patříte mezi příznivce neotřelého a zároveň atraktivního vzhledu? Pak přesně pro vás jsou určeny kancelářské stoly řady Proxy. Na jejich výrobu byla použita kombinace kovu (černá a šedá barva) a kvalitní laminované dřevotřísky. Pevnost podnože zajišťuje 18 mm tlustá příčka a kabelové průchodky elegantně svedou nevzhledné kabely a šňůry ze stolu pod pracovní desku.

 
CROSS

Pracovni stoly CROSS
Řada stolů Cross nabízí především praktické a vysoce odolné stoly. Kabely a šňůry od počítače a jiných technologických vymožeností chytře schováte pod pracovní desku a originálním způsobem svedete vnitřkem nohy až k podlaze. Díky podpěře desky lze snadno připojit přídavný stůl i bez použití kovové nohy. O stabilitu se postará 18 mm silná laminovaná dřevotřísková deska, která spojuje nohy stolu. Tři vzhledově odlišné typy noh v černé nebo šedé barvě a antracitová plastová výplň navíc působí stylově.

 
FLEX

Pracovni stoly FLEX
Tahákem stolů Flex je úsporný systém řetězení, který sníží počet kovových noh v sestavě stolů. Tomuto praktickému systému je přizpůsobeno i průběžné vedení kabelů a uložení elektroinstalace při řetězení. Stoly Flex působí elegantním dojmem, mají moderně zpracované a funkční kovové nohy (černé nebo šedé), které spojuje teleskopický kabelový kanál.

 
MOTION
Pod označením Motion se skrývají výškově stavitelné stoly. Mají elektricky nastavitelnou výšku a šířku podnože, tichý chod, plynulý rozjezd/dojezd a jednoduché ovládání – prostě jen stisknete tlačítko ovladače a nastavíte si stůl dle aktuální potřeby. Záda už vás rozhodně bolet nebudou!

 
Šikovný doplněk ke stolům Hobis
Úložného prostoru v kanceláři není nikdy dost. Proto se vyplatí pořídit si ke stolům Hobis také tzv. kancelářské kontejnery, které dokonale ladí k výše zmíněným řadám stolů. Kontejnery mají centrální zamykání a jsou opatřené ABS hranami proti poškození. Chytrý systém STOP-CONTROL vás ochrání před skřípnutím rukou nebo nečekanému převrhnutí kontejneru. Navíc zaručí, že při otevření jedné zásuvky se ty ostatní automaticky zablokují.

 
Zaujaly vás české stoly? Pak se stavte v Radě, můžeme si o nich popovídat a vybrat pro vás ten nejlepší produkt…