NYNÍ NÁS NAJDETE NA ADRESE PODĚBRADOVA 106 V BRNĚ A STALI JSME SE SOUČÁSTÍ FIRMY IRIDIUM.

Back To Top

Kancelář na míru? Proč ne!

Čeká vás zařizování kanceláře? Zapomeňte na nudnou šeď kancelářského nábytku, který si kupuje každý. Nechte si pro svou firmu vyrobit kancelářský nábytek na míru. Nebudete litovat…

Na kanceláři záleží
Nábytek na míru má jednu velkou výhodu – zapadne přesně tam, kam potřebujete, aby zapadl. Necháte-li si vyrobit nábytek na míru, využijete maximálně prostor. Navíc si můžete být jisti, že nábytek bude vypadat přesně tak, jak chcete. Zvolíte si materiál, barvu, styl… Zařízení kanceláří je vizitkou firmy. Budou-li se u vás klienti cítit příjemně, je velká šance, že se zase vrátí. A totéž platí se zaměstnanci. Spokojení zaměstnanci budou výkonnější a na zákazníky milejší.

Na trendy zapomeňte
Kancelář musí být hlavně praktická. Vzhled je samozřejmě důležitý, ale spíš než abyste řešili, co je zrovna „in“, myslete na celkový styl vaší firmy a tomu přizpůsobte barvy, materiály, doplňky. Nejdůležitější částí kanceláře je pracovní místo zaměstnance. Volte kvalitní psací stůl a kancelářskou židli podporující zdravé sezení. Poskytněte svým zaměstnancům pohodlí a dostatek úložného prostoru (nejen na šanony a pracovní materiály, ale třeba i na kabáty a osobní věci).

Kuchyňský koutek? I v mini kanceláři lze!
Pokud ve vaší kanceláři přijímáte návštěvy, popřemýšlejte o malém kuchyňském koutku. Klidně to může být šikovná skříň, která v sobě ukrývá mini kuchyňku s dřezem, varnou konvicí, mini ledničkou apod. Stačí jen otevřít a z na první pohled obyčejné skříně je praktická kuchyňka.

Doplňky to dotáhnou k dokonalosti
Kancelářské prostory nemusí být nutně strohé a plné šedi. Nebojte se závěsů, obrazů na zdech, koberců nebo květináčů. Zakládáte-li si na týmové práci, pochlubte se – například formou foto koláží na zdech (ať už v kanceláři nebo na chodbách). Působí to sympaticky a dáte tak najevo, že u vás vládne pohoda.

Grafický návrh kanceláře RADA NÁBYTEK

3D návrhem začněte
Pokud jste se rozhodli pro kancelář na míru, první krok, který byste měli udělat, je navštívit prodejnu RADA NÁBYTEK s.r.o. v Brně a nechat si poradit. Na základě vašich představ a finančních možností sestavíme 3D návrh a vy uvidíte, zda se vaše představy přibližují realitě. U jakéhokoli nábytku na míru je důležitá osobní konzultace, proto neváhejte a zastavte se u nás. Budeme se těšit…