NYNÍ NÁS NAJDETE NA ADRESE PODĚBRADOVA 106 V BRNĚ A STALI JSME SE SOUČÁSTÍ FIRMY IRIDIUM.

Back To Top

Jednací židle na kolečkách je více než praktická

Sháníte do kanceláře či konferenční místnosti univerzální a šikovné jednací židle? Zkuste ty stohovatelné a na kolečkách, jsou vysoce praktické a na dlouhá jednání jako stvořené. Dobrým tipem může být židle Metis od OfficePro.

Metis je dobrá volba

Konferenční židle Metis OFFICE PRO na kolečkáchKonferenční židle Metis OFFICE PRO na kolečkách, černý potahKonferenční židle Metis OFFICE PRO, ukázka stohování1

Jednací židle Metis je designově i funkčně velmi vydařená. Je horizontálně stohovatelná, takže po jednání se dají všechny židle jednoduše složit a naskládat za sebe, aniž by zbytečně zabíraly prostor. Díky kolečkům je zajištěna snadná mobilita a pevné plastové područky dodávají na stabilitě. Židle Metis se vyznačuje subtilní kovovou konstrukcí. Má prodyšný opěrák čalouněný samonosnou síťovinou, což je zárukou pohodlí při dlouhém sezení. U měkce čalouněného sklopného sedáku jsou k dispozici čtyři barevná provedení, takže můžete svou jednací místnost rozzářit třeba červenou barvou. Dalšími variantami jsou tradiční černá, dále šedá a modrá barva. Nosnost židle Metis je 120 kilogramů.

Merens Meeting

Jednací židle Merens meeting Jednací židle Merens meeting boční pohled Merens white1Merens white2

Nebo hledáte židle, které není třeba skládat, naopak patří do stálého vybavení konferenční místnosti? Pak věnujte pozornost židlím Merens Meeting. Splní účel a ještě budou ozdobou každé jednací místnosti. Židle se vyznačuje moderním designem, je kvalitně zpracovaná, má pevný ocelový rám a opěrák ze samonosné síťoviny, což zajišťuje větrání zad. Vybírat můžete hned z osmi barevných provedení. A netýká se to jen barvy sedáku (černá, modrá, vínová, zelená, žlutá), ale i opěráku (černá nebo šedá barva) a područek (bílá nebo černá barva). Nosnost židle je 120 kilogramů.

Zaujaly vás naše jednací židle? Dopřejte sobě i svým spolupracovníkům dostatečné pohodlí u dlouhých porad či konferencí a vyzkoušejte židle od OFFICEPRO. V Radě vám je rádi představíme…