NYNÍ NÁS NAJDETE NA ADRESE PODĚBRADOVA 106 V BRNĚ A STALI JSME SE SOUČÁSTÍ FIRMY IRIDIUM.

Back To Top

Jedinečné posezení od české firmy FORMDESIGN

Českou firmu FORM jsme vám v Radě už párkrát představovali. Pamatujete? Jedná se o výrobce kvalitních a moderních židlí, sedacích souprav, křesel, stolů, nápaditých věšáků a různých doplňků. Nejen na českém trhu působí už od roku 1991 a mj. se pyšní oceněním v prestižní soutěži „Dobrý design“. Český nábytek FORMDESIGN je zkrátka ve skvělé formě!

Sedací soupravy
Sedací soupravy FORMDESIGN se vyznačují minimalismem, nadčasovými tvary a až neskutečným pohodlím. V nabídce jsou v několika variantách provedení – rohové, rozkládací, s úložným prostorem nebo s přídavným taburetem. Pestré barvy, kvalitní materiály a čisté linie dostanou každého! Vybírat můžete z několika modelů – Bel Canto, Bolero, Flamenco, Michelangelo, Quickstep, Slowfox a Domino.

To musíte mít!
MICHELANGELO, to je sedací souprava sympatického jména a ještě sympatičtějšího vzhledu a provedení. Moderní čalouněná sedací souprava na první pohled zaujme dynamickým vzhledem a opravdu netradičními tvary. Navíc se dá rozložit pro příležitostné spaní nebo každodenní lenošení s knížkou.

Sedací souprava Michelangelo Form

Pohovky a křesílka
Aby byl interiér s produkty FORMDESIGN dokonalý, sedací soupravy můžete stylově doplnit pohovkou či křeslem ve stejném designu. V nabídce jsou i solitérní pohovky a křesla výrazných a unikátních tvarů. To prostě musíte vidět na vlastní oči, tak se stavte v Radě.

Sedačka FORMDESIGN

To musíte mít!
Zajímavým modelem, který rozhodně stojí za zmínku, je GINKGO. Jedná se spíše o nábytkový šperk než klasické křeslo. Přesto to na jeho pohodlí nic neubírá. Jak už samotný název napovídá, je zřejmé, že půjde o souvislost se známým stromem, respektive s tvarem jeho srdcovitého listu. Jeho konstrukci tvoří dva symetrické díly z tvarované bukové překližky, kovová trubková podnož a čalouněný profilovaný sedák v červené barvě. Futuristický vzhled křesla zapadne do moderních prostor anebo jako solitérní kus, ozdoba do konzervativnějších interiérů.

Ginkgo Form

Tohle křesílko prostě musíte mít!