NYNÍ NÁS NAJDETE NA ADRESE PODĚBRADOVA 106 V BRNĚ A STALI JSME SE SOUČÁSTÍ FIRMY IRIDIUM.

Back To Top

Balanční klekačka ROKKO

Balanční klekačky Rokko jsou vybaveny ergonomicky tvarovaným 3D sedákem a oporou nohou čalouněnými dle výběru, buď v devíti různých odstínech látky Carissima ze 100% recyklovaného polyesteru nebo v 6 různých odstínech 100% čisté střižní ovčí vlny. Výška PUR pěny 3 cm. Klekačky jsou vyrobeny z tvarované bukové překližky 17 mm s pohledovými dýhami buk ( 96 ).

Klekačka Rokko NESTNATURE červená Klekačka Rokko NESTNATURE modrá

Klekačka Rokko nabízí všechny ergonomické přednosti jako stolička Ercolino, navíc však ještě větší dynamiku sezení. Rokko nabízí možnost častěji měnit pozice sezení: buď po stranách  s nohami na podlaze nebo  s koleny na přední čalouněné podpěře, kdy nohy jsou pak zasunuty dozadu.

Klekačka je díky vhodně zakřiveným plochám korpusu stabilní, reaguje však na změnu polohy sezení z aktivního do uvolněného držení těla mírným výkyvem. Tyto změny polohy korpusu při různých pozicích sezení zajišťují vždy přirozené, ergonomické držení těla, které je prevencí proti napětí za krkem, v ramenou a zádech.  Velmi pozitivní zejména pro bederní páteř je správné naklonění pánve při sezení s oporou kolen.

Klekačka Rokko NESTNATURE

Kdo jednou vyzkouší ROKKO, nechce již nikdy sedět jinak. Přijďte si tuto krásnou a pohodlnou klekačku vyzkoušet již nyní k nám na prodejnu RADA NÁBYTEK.