Back To Top

Zdravé sezení? To je židle Therapia!

Trávíte ve své kanceláři více času, než byste chtěli? Sedíte hodiny a hodiny u psacího stolu? Trápá vás bolesti zad? Ke konci pracovní doby poposedáváte a hledáte správnou polohu? Neustále u počítače přemýšlíte, jestli sedíte správně a hlídáte si, jestli se nehrbíte? Bojujete s únavou a vyčerpáním, přestože „jen“ sedíte u počítače? Potýkáte se v práci s nesoustředěním? Pak si přečtěte následující řádky, máme pro vás skvělé řešení.

Posaďte se na ergonomickou židli

Není žádnou novinkou, že správné, a tedy i zdravé sezení pozitivně působí na naše soustředění, snižuje stres a zlepšuje krevní oběh. K tomu však potřebujete správnou židli. Taková „zdravá“ židle umožňuje především ergonomické sezení, což znamená, že se židle přizpůsobuje vám, ne vy jí. Má několik důležitých prvků – upravitelnou výšku sedáku, podpěrky pro ruce, nastavitelnou oporu zad, opěrku hlavy, kolečka, otáčecí a houpací mechanismus. Pryč s bolestmi zad, krční páteře a pánve, pryč s nesoustředěnou prací, pryč s únavou. Dnešní trh je naplněn kvalitním kancelářským nábytkem, který ještě navíc vypadá opravdu dobře – barvy, design, tvar, každý si přijde na své…

Vyberte si z řady Therapia

Unikátní židle Therapia jsou k mání hned v několika variacích, které sednou každé postavě. Židle iENERGY jsou určeny pro ženskou, štíhlejší postavu a zahrnují židle také pro studenty a děti; nabízí prevenci a nejvyšší komfort během dlouhého sezení pro běžnou populaci a ergonomicky méně zkušené uživatele. iBODY jsou naopak vhodné pro silnější mužskou postavu, z celé řady židlí Therapia mají právě tyto vůbec nejsilnější terapeutický účinek. iMEDI jsou univerzální židle navržené pro lékaře a jejich pacienty, vyznačují se menší konstrukcí a jsou proto vhodné i pro malé kanceláře, ordinace či prostorově skromné domácí pracovny.

Přednosti židlí Therapia

Židle Therapia vyvíjí firma PROWORK, která letos oslavila 18. narozeniny a je členem prestižního sdružení Czech Deco Team, několik let a výsledkem je opravdu dokonalý produkt. Mezi hlavní přednosti patří čtyři speciální biozóny, které tvoří unikátně tvarovaný sedák a opěra. Tyto biozóny příznivě působí na krevní a lymfatický oběh, mají pozitivní vliv na vnitřní orgány a polohu těla a umožňují hluboké dýchání. Tímto revolučním systémem udržujete své tělo ve správně pozici a učíte se tak správnému a zdravému sezení. Nemusíte už tedy myslet na to, jestli sedíte správně, bude to automatické a vy se tak vyhnete bolesti zad a dalším nepříjemnostem spojeným s nevhodnou židlí či špatným sezením.

Král mezi židlemi

Židle Therapia jsou k dostání v základní, ekonomicky výhodné výbavě, ale i v té maximální pro nejnáročnější zákazníky. Verze iSUPERENERGY vyniká nejdokonalejší ergonomickou výbavou, chlubí se dvojitým pružinovým sedákem, zvýšenými 4D područkami, třemi velikostmi podpěry hlavy, bederním přífukem, ramínkem, aretací opěry a kolečky pro konkrétní typ podlahy. Samozřejmostí je reprezentativní vzhled a luxusní design s neklouzavou kůží.

Ocenění

Kromě výše zmíněných předností vyniká židle z řady Therapia zajímavým designem. Nejen za něj získala v roce 2011 titul Kancelářská židle roku a v roce 2012 k němu přidala cenu za ergonomii.

Originální doplňky

Ke své nové židli Therapia si navíc můžete pořídit originální a praktické doplňky, které ji přivedou k dokonalosti. V nabídce jsou měkká a tvrdá kolečka, speciální aretace zamezující přizvednutí opěry při vstávání, područky s antibakteriálním antistatickým PUR povrchem pro vyšší odolnost a snadnější čištění nebo praktické ramínko na šaty umístěné v zadní části židle. A pokud chcete, aby vaše židle byla i svěžím oživením kanceláře, pak si vyberte oku lahodící potah, u kterého si můžete být jisti, že je navíc nešpinivý, antibakteriální a omyvatelný. Vybírat můžete mezi klasikou a extravagancí, tlumenými i pestrými barvami. Tak do toho…
Zaujalo vás sezení Therapia? Navštivte Radu a vyzkoušejte všechny možnosti, které tyto ergonomické židle nabízejí. Profesionální a léty prověření pracovníci Rady vám poradí a doporučí židli přesně pro vás a dle vašich aktuálních možností. Pryč s bolestmi zad, pryč s únavou – naučte se správně a zdravě sedět s židlí Therapia a i práce vám půjde sama…