NYNÍ NÁS NAJDETE NA ADRESE PODĚBRADOVA 106 V BRNĚ A STALI JSME SE SOUČÁSTÍ FIRMY IRIDIUM.

Back To Top

Zásuvkové panely Vault mají jen výhody

Určitě to taky znáte. A nejen z kanceláře. Vybije se vám náhle mobil a rychle hledáte volnou zásuvku, která bude pokud možno co nejblíže k vašemu pracovnímu místu. V dnešní přetechnizované době máme kolem sebe celou řadu přístrojů, které vyžadují trvalé připojení do zásuvky. Řešením jsou „prodlužovačky“, které ale nahradí pouze klasickou zásuvku. Pojďme si představit ještě o něco lepší vychytávku, a to v podobě zásuvkových panelů Vault.

Nesporné výhody

Zásuvkové panely „elektropanely“ Vault, které vám v Radě nabízíme, jsou vhodné nejen do konferenčních a pracovních stolů, ale i do domácností. Skvělé uplatnění najdou například v kuchyních. Od klasické „prodlužovačky“ se liší v přípojných bodech – elektrických, datových, AV, USB, VGA, pro audio a video. Připojíte tedy vše, co k počítači a jiným pomocníkům potřebujete. Samozřejmě se panely v množství přípojných bodů liší, můžete vybírat z několika variant, včetně různého uspořádání.

 
Variabilita otvírání

Zásuvkové panely můžete otvírat dvojím způsobem. Mechanický výklopný panel stačí pouze stlačit a rázem ho vyklopíte nad desku stolu. Štětinový prostup navíc umožňuje zavřít panel i se zapojenými kabely. Tento typ panelu je cenově výhodnější.

 

Otočný zásuvkový panel je propracovanější. Obsahuje elektrický motor s magnetickou spojkou, což umožňuje bezproblémové a rychlé otáčení panelu umístěného v desce stolu. Praktické také je, že v případě zastrčení kabelu do zásuvky zabrání fotobuňka otočení panelu. Nedochází tudíž tak často k poškozování kabelů.

 


Oba typy panelů můžete po práci otočit zpět pod stolovou desku a během pár vteřin si tak uklidit pracovní plochu. Jednoduché a praktické řešení do každé kanceláře. Navštivte nás v Radě a vyberte si…