Back To Top

Už máte v kanceláři klekačku?

Česká firma Prowork, s.r.o. má dlouholetou tradici, která se táhne až k roku 1995. Zabývá se výrobou vysoce kvalitních židlí a křesel, přičemž hlavní důraz klade na zdravé sezení.

Nespecializuje se však jen na výrobu, ale také na vývoj ergonomických zátěžových sedadel. Výrobky firmy Prowork na první pohled zaujmou neotřelým a nadčasovým designem, jsou skutečně kvalitní, unikátní a mají specifické funkce. Krom celé řady nejrůznějších ergonomických židlí podporujících zdravé sezení vyrábí Prowork také tzv. klekačky. My vás v Radě s jednou takovou rádi seznámíme.

Co je to klekačka?
Klekačka je speciální klekací židle na kolečkách vhodná do kanceláří i domácích pracoven – „pro takovéto alternativní sezení“. Podporuje zdravé sezení a, i když to tak na první pohled nevypadá, je opravdu pohodlná. Sedák i opěrka na nohy se dají dle potřeb nastavit, tudíž je vhodná pro všechny, bez ohledu na výšku si každý najde tu správnou polohu. Klekačka nemá opěrku zad, což znamená, že každého donutí sedět s rovnými zády, staženým břichem a vypnutou hrudí. Doporučuje se lidem, které při nesprávném sezení bolí záda a hrbí se. Je však dobré kombinovat klekačku s klasickou židlí, protože při dlouhodobém sezení jsou namáhány kolena a holeně.

klekacka prowork

 

IWORK 3060
V Radě si můžete pořídit kvalitní čalouněnou klekačku IWORK 3060, která je díky plynovému pístu výškově nastavitelná, otočná, má naklápěcí mechanismus s aretací polohy a tři pozice pro nastavení vzdálenosti kleku. Čalouněné návleky na černý hliníkový kříž zabrání nepohodlí nohou. Aby klekačka zapadla do jakékoli místnosti, můžete vybírat potahy z celé řady materiálů a barev. Na klekačce jsou potahy dva – hlavní potah na sedáku a doplňkový na kleku. Můžete si tak zvolit jednobarevnou nebo dvoubarevnou variantu. Z materiálů pak vybíráte vinylovou koženku, potah extra odolný s vizuálním efektem, extra jemný, speciální neklouzavý nebo jemný zátěžový s organickým efektem. Záleží jen na vás, co se vám líbí a co vám nejvíce vyhovuje. V nabídce je i veselý kytičkovaný potah, který dokonale zapadne třeba do dětského pokoje.

Klekačka THERAPIA iWORK 3060Klekačka THERAPIA iWORK 3060 boční pohled