Back To Top

Rostoucí židle z rodiny Therapia vás dostane!

Začala škola a s ní i povinnosti v podobě domácích úkolů. Děti opět zasedly za své pracovní stoly, které mohou rodiče, na rozdíl od školních lavic, sami vybrat a svým ratolestem tak poskytnou kvalitní a zdravé psaní úkolů. Nejdůležitější je samozřejmě správná židle, která podpoří zdravé sezení. Dobrou volbou může být například rostoucí židle Therapia iENERGY S, s kterou vás v Radě milerádi seznámíme.

Zdravé sezení není luxusem

Ergonomické židle by neměly chybět v žádné pracovně, kanceláři a už vůbec ne v dětském pokoji. Jsou to židle, které se přizpůsobují křivkám vašeho těla a výsledkem je nejen pohodlné, ale především zdravé sezení. To pozitivně působí na soustředění, snižuje stres, eliminuje bolesti zad a krční páteře a zlepšuje krevní oběh.

Dětská židle Thrapia iENERGY S_grafika 3D židle Therapia iENERGY S

iENERGY S

Rostoucí židle iENERGY S je určená dětem od 6 let. Pomáhá jim získat správné návyky při sezení a chrání před únavou, bolestmi zad a špatným držením těla. Je vyrobená z kvalitních materiálů, a proto s dětmi zvládne celou školní docházku. Krom toho i velmi dobře vypadá, má moderní design, dětské pokoje oživí a lehce do nich zapadne. Vyrábí se v různých barvách a barevných kombinacích.

Kde se vzaly židle Therapia?

Židle Therapia vyvíjí firma PROWORK, která na trhu působí již 19 let a je členem prestižního sdružení Czech Deco Team. Mezi hlavní přednosti židlí Therapia patří čtyři speciální biozóny, které tvoří unikátně tvarovaný sedák a opěra. Tyto biozóny příznivě působí na krevní a lymfatický oběh, mají pozitivní vliv na vnitřní orgány a polohu těla a umožňují hluboké dýchání. Tímto revolučním systémem udržujete své tělo ve správně pozici a učíte se tak správnému a zdravému sezení. Nemusíte už tedy myslet na to, jestli sedíte správně, bude to automatické a vy se tak vyhnete bolesti zad a dalším nepříjemnostem spojeným s nevhodnou židlí či špatným sezením.

Dětská varianta židlí Therapia je skvělou investicí do zdraví našich dětí. Přijďte se o tom sami přesvědčit do Rady, poradíme, ukážeme, doporučíme. Třeba si vyberete židli i pro sebe…