NYNÍ NÁS NAJDETE NA ADRESE PODĚBRADOVA 106 V BRNĚ A STALI JSME SE SOUČÁSTÍ FIRMY IRIDIUM.

Back To Top

Prodáváme nově kancelářské židle značky BESTUHL

Nově máme na naší prodejně vystaveny židle značky BESTUHL, můžete si je u nás prohlédnout a samozřejmě také vyzkoušet.

Značka BESTUHL se již několik let úspěšně prosazuje na většině světových trzích. Pozici na trhu si nadále upevňuje pravidelnou účastí na všech významných mezinárodních výstavách kancelářského nábytku a židlí ve světě, jako je INDEX Dubai, CIFF Guangzhou, ORGATEC Kolín nad Rýnem, CIFF Shanghai atd. Tým vlastních designérů a velké výrobní kapacity s vyspělým strojním zařízením jsou zárukou vysoké kvality a výjimečného designu kancelářských židlí značky BESTUHL.

pojďte se posadit…

Nabízíme modely:

kancelářská židle J17

kancelářská židle J2

kancelářská židle S30

konferenční židle JCON

konferenční židle U20