BUDEME SE STĚHOVAT. OD NOVÉHO ROKU 2024 NÁS NAJDETE NA ADRESE PODĚBRADOVA 106 V BRNĚ A STÁVÁME SE SOUČÁSTÍ FIRMY IRIDIUM.

Back To Top

Představujeme řady pracovních stolů HOBIS

HOBIS je výrobcem ryze českého kancelářského nábytku. V jeho nabídce najdete vše od židlí OFFICE PRO přes skříňové sestavy, moduly recepcí až po kuchyně s dřezem a spotřebiči. Vše provedeno v nadčasovém a atraktivním designu, kvalitním, praktickém a variabilním provedení. Mimoto je nábytek HOBIS opatřen certifikátem Ekologický šetrný výrobek, což je při dnešním stavu životního prostředí jistě chvályhodné.

V nabídce HOBISu je několik řad kancelářských stolů, které jsou určeny pro rozdílné představy a možnosti zákazníků. Jsou to řady: Gate, Proxy, Cross a Flex. Naši školení pracovníci s vámi rádi proberou jednu po druhé a pomohou vám tak v rozhodování, které stoly budou pro vaše kancelářské prostory tím nejlepším možným řešením.

GATE
Řada Gate se vyznačuje nadčasovým designem, který neomrzí a rozhodně hned tak nevyjde z módy. Nabízí 106 snadno kombinovatelných prvků, což je umožněno jednoduchým spojovacím systémem. Boky stolů jsou tvořeny plnými deskami, to ocení hlavně milovníci soukromí. Výškově stavitelná rektifikace dokáže v případě nerovnosti podlahy dorovnat stůl až o 1,5 cm, takže pracovní plocha nebude nikdy křivá. Výhodou stolů Gate je tzv. trnož – spojnice obou noh stolu, která zabezpečí jeho stabilitu, a dvoumilimetrová ABS hrana chránící desky stolu před poškozením. Praktičnost stolu dotváří kabelové příchytky zabezpečující skryté vedení kabeláže.

UKÁZKA stoly GATE:

Pracovni stoly GATE

PROXY
Pokud preferujete neotřelý a atraktivní vzhled, pak zvolte stoly z řady Proxy. Jsou vytvořeny kombinací kovu (na výběr je černá a šedá barva) a laminované dřevotřísky – to vytváří skutečně zajímavý kancelářský prostor. Toto designové spojení dekoru dřeva a kovu je tahákem řady Proxy. Nohy stolu propojuje 18 mm tlustá příčka, která zajišťuje pevnost podnože. Samozřejmostí je skrytá kabeláž, rektifikace a kabelové průchodky, které elegantně svedou kabely a šňůry ze stolu pod pracovní desku.

UKÁZKA stoly PROXY:

Pracovni stoly PROXY

CROSS
Očekáváte od kancelářského stolu ve vaší firmě především praktičnost a vysokou odolnost? Pak přesně na vás je cílena řada Cross. Moderní design vám nabídne tři vzhledově odlišné typy noh v černé nebo šedé barvě, plastová výplň je pak antracitová. Kabely a šňůry od počítače a jiných technologických vymožeností chytře schováte pod pracovní desku a originálním způsobem svedete vnitřkem nohy až k podlaze. Díky podpěře desky lze snadno připojit přídavný stůl i bez použití kovové nohy. O stabilitu se postará 18 mm silná laminovaná dřevotřísková deska, která spojuje nohy stolu. A ani u řady Cross nechybí rektifikace pro dokonale rovnou pracovní plochu.

UKÁZKA stoly CROSS:

Pracovni stoly CROSS

FLEX
Stoly z řady Flex vynikají úsporným systémem řetězení, elegantním vzhledem a jedinečností technického řešení. Na první pohled zaujmou moderně zpracované a funkční kovové nohy (nabízené v černé a šedé variantě), které jsou propojeny teleskopickým kabelovým kanálem. Ten zaručuje stoprocentní stabilitu i bez pracovní desky a zároveň slouží jako šikovný úkryt pro vedení veškeré kabeláže vašich kancelářských přístrojů až k podlaze. Zmíněné řetězení stolů sníží počet kovových noh v sestavě. Tomuto praktickému systému je přizpůsobeno i průběžné vedení kabelů a uložení elektroinstalace při řetězení.

UKÁZKA stoly FLEX:

Pracovni stoly FLEX