Back To Top

„Posaďte se, prosím“ např. na židli Merens

Výzva, která zní v kanceláři několikrát za den. Většina lidí bere sezení v kanceláři za nutné a rozhodně si ho nespojí s pohodlím či dokonce relaxem. Ale v dnešní době se kvalitní kancelářské židle stávají běžnou záležitostí. Není divu – u počítače tráví řada z nás drtivou většinu dne. Proto je více než důležité, aby se naše židle přizpůsobila nám a ne naopak. S pohodlím jde pak ruku v ruce i zdraví. Takže zapomeňme na bolest v zádech, píchání za krkem, neustálé poposedávání a hledání té správné polohy. S dobrou židlí se vám bude pracovat jedna báseň, věřte nám a nechte se inspirovat novinkou naší RADY. Právě vám totiž představujeme jedinečnou židli, a to jak do kanceláře k počítači, tak do zasedací místnosti ke konferenčnímu stolu:

Kancelářská židle MERENS

Už jste někdy seděli na kancelářské židli a cítili se jako „v bavlnce“? Tak přesně to dokáže MERENS, židle, která se doslova přizpůsobí křivkám vašeho těla a docílí tak nejen maximálního pohodlí, ale také zdravého sezení. Na této kancelářské židli upoutá pozornost dynamický a moderní design, šikovné zpracování a celá řada skvělých funkcí, které zajišťují zdravé a komfortní sezení. Navíc si můžete vybrat z pěti veselých a příjemných barev potahu sedáku (antracitová, červená, zelená, modrá a žlutá) a sladit tak židli s interiérem Vaší kanceláře.

Funkce a vychytávky

Výhodou židle MERENS je dokonalý soulad atraktivního vzhledu a oblíbených vychytávek, díky nimž se ze sezení u počítače stává doslova relax. Síťované opěradlo příjemně větrá a rychle se přizpůsobí vašim zádům. V kombinaci s hlavovou opěrkou, u které se dá snadno přizpůsobit výška i úhel, se stoprocentně vyhnete bolesti v zádech i za krkem. Díky synchronnímu mechanismu měnícím polohu sedáku a opěráku zároveň je židle stabilní a ergonomická. Při sezení na tomto kancelářském křesle vás rozhodně nepřekvapí nečekané zhoupnutí, což zabezpečí komfortní nastavení síly protiváhy podle vaší hmotnosti.

Jak už bylo řečeno, židle MERENS podporuje zdravé sezení, a to díky ergonomické výškově stavitelné bederní opěrce. Pohodlné a zdravé je i správné podepření nohou – ani s tím nemá „Merenska“ problém, protože dokáže přizpůsobit výšku a hloubku sedáku přímo na míru vaší postavě. Samozřejmostí je nastavitelnost výšky, hloubky i úhlu područek, sedák a opěrák lze bez omezení fixovat, přičemž náklon sedáku můžete nastavit samostatně. Ještě snad zbývá dodat, že kolečka jsou opatřena měkčeným povrchem, což umožňuje použití jak na tvrdé podlaze, tak i na koberci. Nosnost židle je 120 kg.

 

MERENS MEETING

Aby byl interiér kanceláře sjednocený, nabízíme v řadě MERENS také konferenční židli – malou sestru té kancelářské. Na rozdíl od kancelářského křesla chybí konferenční židli kolečka, je logicky menší a vůbec skladnější. Konferenční „Merenska“ se nabízí ve stejných barvách a ve stejném designu jako ta kancelářská. Kostrou židle je pevný černý ocelový rám, což je také její hlavní předností. Samonosná síťovina na opěrce zajišťuje nejen příjemné celodenní větrání zad, ale i pohodlné opření. Nosnost židle je 120 kg.
Kdo za tím stojí?

Židle MERENS vyrábí firma, která na našem území působí již od roku 2005 jako výhradní dovozce kancelářského nábytku stejnojmenné značky OFFICE PRO. Krom toho má také velkoobchodní zastoupení kancelářského nábytku HOBIS a reprezentativního manažerského nábytku EXNER – i tyto výrobky u nás najdete, máte-li zájem, rádi vám je představíme a vybereme to nejlepší právě pro vaši kancelář, od židlí a stolů přes kartotéky a kovové šatní skříně až po celé kancelářské sestavy.

V Radě víme, jak se zařizuje kancelář, tak neváhejte a svěřte nám i tu svou…