NYNÍ NÁS NAJDETE NA ADRESE PODĚBRADOVA 106 V BRNĚ A STALI JSME SE SOUČÁSTÍ FIRMY IRIDIUM.

Back To Top

NAVRHNĚTE SI NOVOU KANCELÁŘ ZDARMA ON-LINE

Vybírejte z nábytkových prvků značek OFFICE PRO, HOBIS, EXNER.

3D NÁVRHÁŘ KANCELÁŘÍ

Získejte okamžitou kalkulaci ceny vašeho návrhu.

Svůj projekt můžete uložit a pracovat s ním následujících 96 hodin. Přístup Vám zašleme na Váš e-mail.  

Odesláním nezávazné poptávky získáte profesionální návrh s garancí ceny, a možností objednání nábytku včetně dopravy a montáže.

Jak pracuje 3D NÁVRHÁŘ KANCELÁŘÍ on-line?

Vyberete tvar místnosti a zadáte její rozměry. Vložíte dveře, okna, sloupy, zídky. Vše se automaticky okótuje pro vizuální kontrolu. Vložíte jednotlivé prvky nábytku, které můžete přesouvat, otáčet, skládat na sebe, případně vymazat. Každý vložený prvek se ihned zobrazí v soupisu cenové poptávky. V prostorovém (3D) zobrazení vaší nové kanceláře můžete návrhem otáčet, naklápět jej, přibližovat až k úplnému detailu. Barevné dekory nábytku jednoduše změníte v celém projektu najednou. Svůj projekt odešlete k nám RADA NÁBYTEK s.r.o. My vám poradíme, případně rozpracujeme další varianty v profesionálním 3D softwaru pro návrhy interiérů, na vyšší úrovni. Výsledkem je pak propracovaná vizualizace vaší nové kanceláře, kterou můžete ihned objednat.

Odkaz zde: 3D NÁVRHÁŘ