Back To Top

Naučte se zdravě sedět na židli THERAPIA

Prosedíte drtivou část pracovní doby? Jste nuceni vysedávat dlouhé hodiny před monitorem počítače? A myslíte někdy na své zdraví? Měli byste. Nesprávné sezení znamená nezdravé sezení. Výsledkem nejsou jen bolesti zad a krční páteře, ale i nesoustředění, bolest hlavy, únava a celkové vyčerpání. To vše vede ke snížení pracovního výkonu a špatné náladě. Přečtěte si následující řádky, máme pro vás skvělé řešení a tip pro nákup správné ergonomické židle.

Unikátní židle nese jméno THERAPIA

V čem spočívá jedinečnost této židle, mj. inovativního českého výrobku? Hlavní předností jsou určitě čtyři speciální biozóny, které tvoří unikátně tvarovaný sedák a opěra. Tyto biozóny příznivě působí na krevní a lymfatický oběh, mají pozitivní vliv na vnitřní orgány a polohu těla a umožňují hluboké dýchání. Tento revoluční systém udržuje vaše tělo ve správně pozici a učí vás tak správnému a zdravému sezení. Nemusíte už tedy myslet na to, jestli sedíte správně, bude to automatické a vy se tak vyhnete bolesti zad a dalším nepříjemnostem spojeným s nevhodnou židlí či nezdravým sezením.

A jak že to funguje? Svislá opora napomáhá správnému dýchání, rovná záda a zabraňuje únavě, bederní opěra zase zamezuje bolesti zad při dlouhém sezení. Pružinový sedák chrání páteř při dosedu a dlouhodobém sezení a vyvýšená zóna zabrání nevhodnému sedu na okraji židle, s čímž se potýká nejeden z nás.

ODKAZ VIDEO THERAPIA BIOZÓNY

Židle Therapia jsou k mání hned v několika typech, které sednou každé postavě. První je určen pro ženskou, štíhlejší postavu a zahrnuje také židle pro děti a studenty, najdete ho pod označením iENERGY. Typ iBODY je naopak vhodný pro silnější mužskou postavu, z celé řady židlí Therapia mají právě tyto vůbec nejsilnější terapeutický účinek. Třetím typem je iMEDI, univerzální židle navržené pro lékaře a jejich pacienty, vyznačují se menší konstrukcí a jsou proto vhodné i pro malé kanceláře, ordinace či prostorově skromné domácí pracovny.

A aby toho nebylo málo, mají tyto dokonale propracované židle i líbivý vzhled. Důkazem je prestižní ocenění Czech Grand Design. Vybírat můžete hned z několika barevných zátěžových potahů. V nabídce jsou potahy ultra jemné, extra odolné, nešpinivé, nehořlavé, antibakteriální a omyvatelné, a to včetně lékařské koženky nebo speciální kůže.

Ergonomická pracovní židle THERAPIA iENERGY:

Ergonomická pracovní židle THERAPIA iENERGY:

Ergonomická pracovní židle THERAPIA iENERGY:

Ergonomická pracovní židle THERAPIA iBODY:

Ergonomická pracovní židle THERAPIA iBODY:

Přijďte si vyzkoušet židli THERAPIA k nám na prodejnu RADA NÁBYTEK s.r.o. v Brně, Palackého třída 105.