NYNÍ NÁS NAJDETE NA ADRESE PODĚBRADOVA 106 V BRNĚ A STALI JSME SE SOUČÁSTÍ FIRMY IRIDIUM.

Back To Top

Kancelářský nábytek „made in Česká republika“

Pověstné „zlaté české ručičky“ vyrábí celou řadu produktů, na které už většina z nás třeba úplně zapomněla. Anebo ani nevíme, co všechno se u nás vyrábí a dlouhá léta výborně slouží. Pojďme se podívat na kvalitní kancelářský nábytek z českých luhů a hájů a podpořme domácí výrobce. Produkty najdete i u nás v Radě, přijďte se podívat, rádi vám je představíme…

OPP Polička

 
Vznik společnosti (Oblastní průmyslový podnik Polička) sahá až do roku 1960, má za sebou tedy více než půl století existence. Do jejího portfolia spadají krom kancelářského nábytku také kuchyně, obývací stěny, školní či laboratorní nábytek a interiéry. Nabízí variabilní program kancelářského nábytku, který se hodí do každé kanceláře, call centra či zasedací místnosti. Vybírat můžete z více než 160 nábytkových prvků a sedmi dekorů. V naší nabídce naleznete novou řadu kancelářského nábytku Solid a dále si můžete namyslet cokoliv k výrobě na míru.

 
EXNER

 
V roce 1914 otevřel Václav Exner v Kutné Hoře truhlářství, které se později změnilo na firmu specializující se na výrobu ložnic a obývacích pokojů. Posledních 20 let produkuje firma EXNER vysoce kvalitní kancelářský nábytek, který se vyznačuje neotřelým a nadčasovým designem. O tom svědčí také mnohá ocenění z nejrůznějších veletrhů. Nábytek je vhodný jak do běžných kanceláří, tak i do reprezentativních prostor velkých firem či kanceláří vysokých manažerů.

 
HOBIS


Firma HOBIS pro vás vyrábí kancelářský nábytek od židlí přes skříňové sestavy, moduly recepcí až po kuchyně s dřezem a spotřebiči. Vše provedeno v nadčasovém a atraktivním designu, kvalitním, praktickém a variabilním provedení. Mimoto je nábytek HOBIS opatřen certifikátem Ekologický šetrný výrobek, což je při dnešním stavu životního prostředí jistě chvályhodné.

 
VASA

 
Společnost vyrábí od roku 1993 kvalitní kancelářský nábytek a jiné zařízení veřejných prostor. Ve svém portfoliu má i nábytek pro domovy seniorů, vestavěné skříně či kuchyňské linky do vašich domovů. Firma je navíc jedinou na českém trhu, která vlastní technologii lití polyuretanu na nábytek. Nabízí několik stolových řad v zajímavém designovém provedení, zcela nové řady manažerského nábytku, kancelářské skříně, recepce, kuchyňky a nejrůznější doplňky.