NYNÍ NÁS NAJDETE NA ADRESE PODĚBRADOVA 106 V BRNĚ A STALI JSME SE SOUČÁSTÍ FIRMY IRIDIUM.

Back To Top

Kancelářské skříně HOBIS

Hledáte do své kanceláře funkční, dobře vypadající, stabilní, prostorné a cenově přijatelné skříně? Pak se nechte inspirovat českými výrobky značky HOBIS. V Radě vám rádi poradíme a ukážeme vám to nejlepší. Vybírat můžete ze dvou řad – DRIVE a STRONG. Rozdíly mezi nimi přinášíme na následujících řádcích.

Skříně DRIVE

Skrine HOBIS Drive
Výrobci skříní DRIVE kladli největší důraz na funkčnost a cenu. Výsledkem jsou výrobky, které oplývají kvalitou a variabilitou úložného prostoru, a to za přijatelné pořizovací náklady. Zárukou kvality je nejen dobře odvedená lidská práce, ale také materiál pocházející výhradně z Evropské unie (opatřeno certifikátem EU). Řadu DRIVE si může každý sestavit dle svých představ i prostorových možností – nabízíme až 45 prvků.

V nabídce jsou vysoké skříně i malé skříňky, rohové police, policové díly nebo praktické skříně s roletovým systémem dveří. Každou součást si navíc můžete různě uspořádat.
Z klasického nábytku si tak vytvoříte originální kancelář. Skříně DRIVE jsou dodávány demontované v několika samostatných a bezpečně zabalených krabicích, samozřejmostí je srozumitelný návod a pětiletá záruka.

Pohledová záda
Praktickým prvkem skříní DRIVE jsou oboustranně pohledová záda, vyrobená z tří milimetrů silných desek HDF, která umožňují využít skříně k prostorovému rozdělení místnosti. To je vítáno především ve velkých kancelářích určených pro několik zaměstnanců, kterým tak díky vytvořeným dělícím stěnám vznikne soukromí a větší klid na práci.

Police
Protože se jedná o ryze kancelářský nábytek, je tomu uzpůsobena i výroba, která odpovídá požadovaným normám a bezpečnosti na pracovišti. Všechny police jsou například chráněny proti náhodnému vysunutí. Osmnáctimilimetrové police jsou polohovatelné, což umožňuje přizpůsobit prostor vašim představám. Základní výška úložného prostoru odpovídá výšce standardního kancelářského šanonu. Stabilitu polic zvyšuje pevné uchycení v podobě kvalitních úchytek.

Dveře
Dva milimetry silná hrana ABS chrání dveře skříní DRIVE, které jsou navíc osazeny kvalitním kováním s doživotní zárukou. V nabídce najdete tři typy dveří – plné, prosklené a roletové. Právě ty naposledy zmíněné jsou vyhledávané pro svou praktičnost, řeší totiž nedostatek místa při otvírání klasických dveří. Hezky ale vypadají i ve velkých prostorech. Navíc u nich nehrozí častý drobný úraz, který určitě každý z vás zná – někdo nechá skříňku otevřenou, zapomene ji zavřít a pak „bum“…

Doplňky
K základním doplňkům skříní DRIVE patří rektifikační nohy, které nejsou k objednávce standardně dodávány. Oceníte je při umístění skříně na podlahu. Vybrat si můžete ze dvou typů výšky, a to tři nebo pět centimetrů. Co se týče kovových úchytek, ty můžete volit ze tří barev (stříbrné, černé a bílé) a tří tvarů (označení USN, UCO a USH).

Skříně STRONG

Skrine HOBIS Strong

Jak už samotný název napovídá (strong = silný), jedná se o opravdu stabilní skříně s vysokou nosností polic a pevnou, robustní konstrukcí. K jejich výrobě byly použity kvalitní laminované dřevotřískové desky. Skříně STRONG můžete vybírat hned z osmi barevných odstínů. Odolné materiály a kvalitně provedené kování pochází z Evropské unie (certifikát EU) a nosnost polic je 80 kilogramů. Skříně jsou dodávány demontované v několika samostatných a bezpečně zabalených krabicích, samozřejmostí je srozumitelný návod a pětiletá záruka.

Pohledová záda
Praktickým prvkem jsou, stejně jako je tomu u řady DRIVE, oboustranně pohledová záda. U skříní STRONG se však jedná o osm milimetrů silné desky. Skříně tak můžete použít jako dělící prvek vašeho kancelářského prostoru.

Police
Police skříní STRONG se vyznačují bezkonkurenční nosností a variabilitou. Tloušťka polic je 25 milimetrů, což zabezpečuje již zmíněnou nosnost 80 kilogramů. To se do kanceláře hodí, nemyslíte? Zvlášť máte-li vše poctivě založeno v šanonech. Právě klasickému šanonu je uzpůsobena základní výška úložného prostoru police. Pokud však potřebujete prostor vyšší, není problém, protože polohu polic je možné libovolně měnit. Bezpečnost pak zajišťuje systém proti náhodnému vysunutí a odolná dvoumilimetrová ABS hrana zaručí ochranu proti poškození.

Dveře
Ke skříním STRONG nabízíme dveře plné, prosklené a roletové. Pokud se vám u skříní líbí prosklené dveře, pak můžete zvolit sklo čiré nebo mléčné. A na své si přijdou i vyznavači originálního, neotřelého řešení – nabídka mléčných skel vložených do efektních hliníkových rámů. Neokoukaný vzhled a spolehlivý mechanismus otvírání nabídne roletový typ dveří, který je navíc praktický a šetří místo. Všechny dveře skříní STRONG jsou osazeny kvalitním kováním a panty Blum s celoživotní zárukou. Tlumiče dveří se postarají o opravdu tiché, pomalé a plynulé zavírání.

Doplňky
Objednávku skříní STRONG můžete rozšířit o nadstandardní položky – pěticentimetrový sokl, výškově nastavitelné nohy (tři nebo pět centimetrů vysoké) nebo designové pěticentimetrové nohy. Kovové úchytky jsou stejně jako u řady DRIVE nabízeny ve třech barvách (stříbrná, černá a bílá) a třech tvarech (označení USN, UCO a USH).

Zaujaly vás nabízené sestavy kancelářských skříní? Pokud ano, neváhejte a přijďte do Rady. Dle vašich možností a představ vám poradíme, co se pro vaši kancelář hodí nejlépe. Těšíme se na vás v Radě.