NYNÍ NÁS NAJDETE NA ADRESE PODĚBRADOVA 106 V BRNĚ A STALI JSME SE SOUČÁSTÍ FIRMY IRIDIUM.

Back To Top

Kancelářské kuchyňky VASA a HOBIS

Kuchyň je pro řadu z nás srdcem domácnosti, místem, kde nejen vaříme a servírujeme pokrmy, ale také trávíme společný čas s rodinou či přáteli (máme-li prostor na jídelní stůl). Je tedy logické, že také na pracovišti vaši zaměstnanci ocení alespoň malou kuchyňku. Od kancelářské kuchyně se rozhodně neočekává, že se v ní bude vařit sváteční oběd o čtyřech chodech. Proto není třeba sporáku ani velké trouby. Bohatě postačí lednička, mikrovlnná trouba, dřez a dostatečný prostor pro úschovu nádobí. V RADĚ vám navrhneme kuchyňku či kuchyňský kout přesně dle vašich možností a představ. Zajistíme nejen skříňky (spodní i vrchní), pracovní desky, jídelní stoly a židle, ale i spotřebiče a dřezy (budete-li mít zájem, není to podmínkou). Nechte se inspirovat kuchyňkou od firmy HOBIS nebo VASA:

Kuchyňka firmy HOBIS
Kancelářská kuchyňka HOBIS nabízí příjemné zázemí pro chvíle odpočinku a krátkého občerstvení. Výhodou je její variabilita, díky níž si můžete kuchyň poskládat z jednotlivých skříněk (spodních a vrchních), pracovních desek, jídelních stolků a židlí. Záleží už tedy jen na vás a vašich prostorových možnostech, jak bude kuchyň vypadat.


Spodní skříně nabízí HOBIS v jednotné výšce 85 centimetrů (včetně pracovní desky) a ve dvou šířkách – 30 a 60 centimetrů. Skříně jsou vyrobeny z kvalitní laminované dřevotřísky, záda pak z třímilimetrového bílého sololaku. Vysokou odolnost pracovní desky zaručuje její tloušťka 28 milimetrů. K mání jsou skříně s vestavěnou lednicí, skříně pod dřez, s jednou nebo pěti zásuvkami. Nechybí ani rohové sestavy pro maximální využití místa.
Vrchní skříně jsou vysoké 60 centimetrů a na výběr jsou dvě šířky (stejně jako u spodních skříní je to 30 a 60 centimetrů). Samozřejmostí je i skříňka pro digestoř, která má výšku 37 centimetrů, nebo skříňka pro umístění do rohu. Základním výrobním materiálem je opět kvalitní laminovaná dřevotříska. Bezpečnost a snadné přichycení na zeď zajišťují kvalitní závěsy s regulací, které jsou součástí vrchních skříněk.
Pracovní desky jsou k dispozici rovné nebo rohové. Pokud chcete do pracovní desky rovnou zabudovat dřez, pákovou baterii nebo kovový držák na mikrovlnnou troubu, není problém. Praktickým doplňkem desek jsou krycí lišty, které zabrání zatékání vody za pracovní desku. Objednávají se samostatně, stejně jako spodní sokly.
Dále od firmy HOBIS nabízíme komfortní stoly o rozměrech 80 x 80 cm nebo 120 x 80 cm a překližkové židle s originálními průřezovými vzory, a to ve stejném provedení tak, aby se hodily k dekoru kuchyňských skříní.
Málo místa? Máme praktické řešení
Pokud se ve firmě potýkáte s nedostatkem místa a pro kuchyň nemáte samostatnou místnost, i pro vás máme řešení. Je jím praktická skříňka HOBIS s vestavěnou ledničkou, malým dřezem, policemi a pracovní deskou, kam lze umístit například kávovar. Celá tato „solitérová“ kuchyňka“ je opatřena praktickou stahovací roletou, za kterou schováte police i pracovní desku s dřezem. Díky elegantnímu designu, který koresponduje s kancelářským nábytkem HOBIS, zapadne tento „občerstvovací“ koutek přímo do kanceláře či reprezentativních prostor vaší firmy.

 

Kuchyňka firmy VASA

Daší alternativou pro nedostatek místa je minikuchyňka z dílny firmy VASA s příznačným názvem PICCOLO. V Radě vám ji rádi představíme. Chlubí se atraktivním vzhledem, který snadno zapadne do každé kanceláře, aniž by působil „jako pěst na oko“. Vypadá jako skříň se zásuvkami, policemi a poloprůhlednou roletou a nijak tento dojem nerozbíjí ani zabudovaný dřez. Vyrábí se v malých rozměrech – 120 (š) x 60 (h) x 202 (v) cm. Samozřejmostí je možnost vestavby spotřebičů, jako je lednička nebo myčka. Na prakticky řešené police pak můžete umístit mikrovlnnou troubu nebo kávovar. Skříňky zase schovají nádobí či prostředky na jeho umývání.

 
Pokud stále váháte, přijďte do Rady a nechte si poradit od našich zkušených pracovníků. Vymyslí pro vás to nejvhodnější řešení. Těšíme se na vás!