NYNÍ NÁS NAJDETE NA ADRESE PODĚBRADOVA 106 V BRNĚ A STALI JSME SE SOUČÁSTÍ FIRMY IRIDIUM.

Back To Top

Jak co nejlépe uspořádat nábytek v kanceláři? V Radě poradíme…

Zařizujete si kancelář? Chcete uspořádat kancelářské prostory ve firmě ke spokojenosti zaměstnanců a zároveň šikovně využít každý kousek volného místa? Navštivte Radu. Vypracujeme pro vás zcela zdarma grafickou 3D vizualizaci vašich kancelářských prostor či domácí pracovny a poradíme, co můžete změnit, upravit a jak zrealizovat vaše představy. V Radě měníme sny ve skutečnost a vytváříme interiéry každému na míru…

Bojujete s místem, nebo byste naopak rádi účelně a prakticky zaplnili prázdná místa v kanceláři? Máte kancelář typu „open space“ a potřebujete ji vhodně zařídit, aby měl každý zaměstnanec své pohodlné pracovní soukromí?

3D grafický návrh

3D návrhy, vizualizace, usnadňují představu o tom, jak bude vypadat konkrétní interiér. Umožňují převést nákres na papíře do jasnější, trojrozměrné podoby. Každý si pak lépe představí konečný výsledek. Díky 3D návrhům přesně uvidíte, jak bude v reálu vypadat dané rozmístění nábytku a celkový vzhled místnosti. Rádi byste trochu experimentovali s barvami a stylem, ale bojíte se, že výsledek už by nebyl takový, jak si jej představujete? Pak přesně vy oceníte možnosti 3D návrhu…

UKÁZKA NAŠICH 3D VIZUALIZACÍ:

3D návrh kanceláří RADA NÁBYTEK

RADA NÁBYTEK návrh kanceláře 1

RADA NÁBYTEK návrh kanceláře 2

RADA NÁBYTEK zasedací místnosti 3

RADA NÁBYTEK návrh společenského prostoru 4

RADA NÁBYTEK návrh velkoprostorové kanceláře a zázemí pro pracovníky 5

RADA NÁBYTEK návrh kuchyňsky 6

RADA NÁBYTEK návrh kanceláře 7

RADA NÁBYTEK návrh recepce 8

RADA NÁBYTEK návrh recepce 9

Ale v Radě nekončíme jen u 3D vizualizací. Ty nejsou vším. Důležité je i poradenství zkušených pracovníků, kteří dodají k návrhům praktické rady a zákazníkům poradí, co je pro ně nejlepší a nejpraktičtější.

PRO NAŠE ZÁKAZNÍKY ZAJIŠŤUJEM ZPRACOVÁNÍ GRAFICKÝCH NÁVRHŮ + ZAMĚŘENÍ PROSTOR + KONZULTACE ZCELA ZDARMA.

Dle návrhu pro vás zpracujeme cenovou nabídku, zajistíme výrobu + dodání a montáž nábytku.

Tak se stavte v Radě a dozvíte se vše, co potřebujete vědět o vizualizacích nebo kvalitním kancelářském nábytku od českých výrobců, které zastupujeme. Budeme se těsit na vaši návštěvu…