Back To Top

Ergonomický doplněk do auta AUTOTHERAPIA

AUTOTHERAPIA je ergonomický univerzální doplněk do auta. Je navržena pro připevnění k vaší autosedačce jakéhokoliv typu. Největší její předností je pohodlnější sezení při dlouhé jízdě v automobilu. Současně také lze tento doplněk využít pro zlepšení pracovního sezení na ergonomicky nevyhovujících kancelářských židlích.

Trávíte často čas jízdou v autě a chtěli bystě zlepšit správné podepření vašich zad? Potom je AUTOTHERAPIA vhodná právě pro vás. Navíc se může jednat např. o vhodný vánoční dárek pro vaši drahou polovičku, kamaráda či člena rodiny, s tím nejlepším úmyslem – udělat něco dobrého pro zdraví vašich zad.

Princip vychází z české klinicky ověřené patentované koncepce aktivního sedu THERAPIA®, tedy ergonomicky výhodnější podepření těla v oblasti zad pomocí správně umístěných (nafukovacích) biozón.

 

Hlavní výhody jsou: snadná instalace, univerzální použití (pro různé typy sedadel), možnost použití jako ergonomického doplňku na nevyhovujícím typu kancelářské židle, příjemný prodyšný potahový materiál.

AUTOTHERAPIA pomáhá udržet a aktivizovat rovnější záda a výhodnější postavení těžiště hlavy a horní části trupu, což by mělo redukovat či zcela vyloučit bolestivé následky dlouhého statického sezení při dlouhotrvající jízdě v autě.

AUTOTHERAPIA obsahuje dvě nafukovací zóny – jedna pro oblast bederní (vodorovná) a jedna pro hrudní (svislá). Přifukováním pomocí AIR PUMPY se dají obě zóny nezávisle upravovat, (popř. zcela vyfouknout), čímž se dokonale individuálně přizpůsobí tělesným proporcím sedícího při jízdě.

Zejména u menších osob a hlubokých sedadel je výhodné zkrácení sedu a dokonalejší opora zad, které se dá pomocí doplňku a dofukování obou zón individuálně velmi dokonale upravovat. Velmi důležitý prvek je možnost úpravy výšky opěradla pomocí upínacích popruhů. Zejména správná pozice bederní opěry je klíčová pro komfortní pocit správného podepření zad. Fixování požadované výškové polohy se provede jednoduchým dotažením upínacích popruhů.

ZASTAVTE SE K NÁM NA PRODEJNU JI OSOBNĚ VYZKOUŠET.