Back To Top

Dynamické sezení SWOPPER aneb Swopujte o závod!

Zdravé sezení je základem kancelářské práce u počítače. Máte-li správnou židli, pak máte takřka vyhráno. Vyhnete se nepříjemným bolestem zad, hlavy, nesoustředění nebo zbytečné únavě z pouhého sezení. Vhodná židle se vám navíc postará o snižování stresu a zlepšení krevního oběhu. Nechte svou židli přizpůsobit se vám a vašim potřebám. Pořiďte si třídimenzionální dynamickou židli SWOPPER a dejte sbohem pasivnímu a nezdravému sezení! A věřte, že s touhle židlí bude i sezení zábavou…

Udržujte se fit i během sezení
SWOPPER je vůbec první židle na světě, která se přizpůsobí každému vašemu pohybu – dozadu, dopředu, do stran, dokonce i nahoru a dolů. Právě vertikální pohyb (nahoru/dolů) je pro tělo zvlášť důležitý, protože díky němu se tělu dostává neustálé změny mezi zatížením a odlehčením. Nejen že díky ní sedíte zdravě, ale ještě posilujete svaly, stimulujete krevní oběh a udržujete pružnost meziobratlových plotének. A rozhodně se vám nestane, že se ještě někdy setkáte se svalovou křečí. Jednoduše řečeno, židle SWOPPER kopíruje pohyb pánve ve všech třech osách, čímž udržuje záda v přímé poloze. Nehrbíte se, sedíte pohodlně a zdravě a „swopováním“ pomáháte k přepravě krve žilami k srdci, čímž předcházíte problémům se žilami. Židle SWOPPER je doporučována i lidem, kteří se potýkají s artrózou kyčlí a kolen. Pružina, kterou je židle opatřena, pomáhá při vstávání a bolest spojená s artrózou je buď výrazně snížena, nebo dokonce úplně odstraněna.

Veselé barvy, nadčasový design
Vybírat můžete z modelových řad Swopper Classic, Swopper Work, Swopper Saddle a Swoppper Care. Řada Classic je židle bez opěradla a koleček, židle z řady Work jsou navíc opatřeny dynamickým opěradlem, Saddle má speciálně vytvarovaný sedák a u Care najdete místo titanové podnože praktická kolečka. Design všech židlí SWOPPER je nadčasový a vybírat můžete hned z několika barev – fialová, oranžová, bílá, písková a elegantní černá. Nejen že si s touto židlí dopřejete nadmíru pohodlné sezení, ale také oživíte interiér své kanceláře neotřelým kouskem.
Přijďte si do Rady vyzkoušet „swopování“ a uvidíte sami, že se jedná o skutečně unikátní židli, na které bude radost pracovat…